Donate Dark Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donate Dark Death

textové RPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyMon Feb 08, 2016 8:17 pm

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Kahns_coliseum02BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Creepy_room_by_thatbenkid-d39m2v0BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Images?q=tbn:ANd9GcReX935tAcnFkaqnUhlC_PT8aT_yXmxI4K0ox0_XcuKTB0P3090
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 3:19 pm

*Probudila jsem se v pokoji né tak doslova pokoj ale není tak hnusně rozházený potom.
Se rozhlížela kde je Kurai shi a pak si říkám kde je a kdo to je pak se posadím a čtu si knihu která tam byla položená na stolku a tak jsem se pustila četla jsem si a po hodině jsem slyšela jak kdyby stráže se hádali o něčem ale to nešlo rozumět.*
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 3:55 pm

Seděla jsem v cele vedle Yuki, bohužel jsem ji neobývala sama jako ona, musela jsem se o ni dělit s jedním chlápkem, naštěstí jsme postele měly dost daleko od sebe a on se nějak nepokoušel přiblížit, maximálně měl hloupé narážky, co by se dalo taky čekat od chlápka zavřeného ve vězení už několik let a přitom nevidět žádnou holku natož si s ní "užít". Ležela jsem si v klídku na posteli, když najednou ten chlápek ke mě přišel a začala si sundávat kalhoty, koukla jsem na něj a jen se ušklíbl a pokračoval.
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 4:05 pm

Když jsem se snažila orientovat tak jsem dala hlavu ke zdi a slyšela vysílání kalhot tak jsem u zdi omylem promluvila a zaječela a skočila co se děje a z červenalím pohledem jsem začal se orientovat že jsem ve věznici tak jsem se chytla mřížky a začala volat ztráže aby mě pustil z této ******** celi ven.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 4:30 pm

Když teda nepřestával donutil mě tedy udělat něco, co jsem nechtěla. Přemístila jsem za něj a žduchla jsem ho na postel, jakmile dopadl na postel hned se otočil a překvapeně se na mě koukl. Normálně zde nešlo použít magii, každý byl o ni připraven, hned po příjezdu do věznice, ale jak chtějí připravit o magii, někoho kdo je z ní stvořen, to prostě bylo nemožné. Odstoupila jsem a pomocí telekineze jsem ho vznesla do vzduchu a koukla přes mříže na Yuki, byla moc blízko na to, abych ho mohla roztrhnout na kousky, tak jsem ho přemístila na druhou stranu cely.
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 4:38 pm

Co to je ňáká párty nebo co ale bylo to dobrý že jsem se málem rozesmála že je to ichtil
No trošku jsem to asi přehnala že?Ehm asi si přísunu židlu a zase si čtu.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 6:07 pm

Přijde stráž a kouká na mě po chvíli jen zakřičí hlubším hlasem."Vězni, nechce tomu a odpočívejte.."Když to dořekli a já nepřestala vešli dovnitř a celu nechali otevřenou, otočila jsme hlavu na Yuki a ďábelsky se usmála. Během mrknutí oka se chlápek roztrhl a jeho tělo se rozletělo do všech stran. Pak už na mě vystřelila stráž teaserem, poklekla jsem a zahrála že mě to skolilo, pak jsem ale chytla ty drátky, které byly maximálně nabity a vytrhla je ze své kůže a odhodila bokem. Najednou běželo kolem víc strážů, ale nešli za mnou běželi dál a křičeli, od jednoho z nich jsem zaslechla, že ON utekl a musí se všichni rychle evakuovat.

Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 6:13 pm

Jak se rozletěl mrknutí oka tak se rozletěl ven do celý a tak ale až jsem si dočetla knížku
Tak jsem se dívala a viděla co dělá že juto trefilo že se musí evakuovat a tak nevím.
Proč jsou prostě hloupý lvl1000000000 no a pak jsem se dívala na Kurai shi.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 6:37 pm

Na chvíli jsem zastavila a věnovala se tomu, kdo tam je. Cítila jsem něco silného, myslím že by bylo lepší se evakuovat, takže jsem i ty stráže u mě roztrhla a otevřela celu od Yuki, vzala ji za ruku a běžela s ní pryč, zastavila jsem uprostřed arény, kde mě zastavil dotyčný, co unikl. "Kampak pospícháte? Já jsem přeci tady..."Hned jsem strčila Yuki za sebe a proměnila se. Zamířila jsem kušemi na něj a byla zvědavá, co udělá...Nečekal a zaútočil na mě, kuše jsem ukryla a začala se bránit svým mečem.




BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ 46c2d6be5cef259f4412158dbd0b4532BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ 7d1ce51ac46c41ab63be185490b710e3
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyTue Feb 09, 2016 6:58 pm

A zanáma byl další a měl luk to bylo potěšení pro všechny z věznice  no ale pro mě ne 
Zeptala jsem se ho na jméno jmenoval se  Uries můj pohled nebyl o buď můj kluk  ale spýš WTF za jméno to ti dal pán který ne existuje nebo co jen stěží jsem Uhla seknutí a pak jsem se chtěla z orientovat kde jsou zbraně musela jsem se mlátit pěstmi dávala jsem to jak nic ale něco mi chybělo zbrañ kterou musím najít ale zas začal mávat mečem jak něco jako vrtule no ani to tak nevypadalo moc dobrým.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyWed Feb 10, 2016 1:08 pm

Boj pokračoval dál a byl čím dál tím víc vyčerpávající. Nakonec jsme zůstali stát naproti sobě, má čepel byla na jeho krku, mezitím co jeho se lehce dotýkala mé hrudi, konkrétně na místě, kde je ukryto srdce, zavřela jsem oči."Utíkej..!"Zakřičela jsem, stáhl se a zmizel. Pak jsem se přemístila k Yuki, strčila jsem ji zase za sebe."Nebojuj...je to zbytečné, jsi zraněná takhle se budeš muset léčit déle.."Začala jsem ji bránit. Po malé chvíli jsem na něm klečela čepel meče měl přiloženou na krku."Shine..!"Pak jsem jen rychlým škubnutím ruky mu podřízla hrdlo a on zemřel, stoupla jsem si a všude okolo nás byla císařská armáda. Mezi nimi prošel dost známý baron, jejich zastupující vůdce, Shokudaikiri Mitsutada."Jménem našeho císaře, vás obě propouštím z vězení..."
BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Images?q=tbn:ANd9GcRAYq_p4ce8uy7gWKmNRXKzhZcapt4_wOW1JH07uIgW5Fm8ZyCX
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyWed Feb 10, 2016 1:18 pm

Já a být zraněná ne nejsou to je jen noví  cosplay víš a pak došla císařská ármáda a pak velmi populární Baron ale pro mě ne. Pak řekli že jsmě propuštěny měla jsem v plánu spíš pařit a dál pak jsme šly ven.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyWed Feb 10, 2016 1:30 pm

Pak jsme se všichni přenesli do císařského paláce, kde měla proběhnout naše oslava, za to že jsme zachránili stráž, i když jsem to nechápala, nejspíš brali toho mrtvého týpka na zemi jako toho, kterého jsme nechala uniknout.. Dostaly jsme pěkné ošacení a pak jsme byli vpuštěny do sálu, kde už se všichni radovali, jedli a taky hlavně pily. Stoupla jsem si úplně před všechny s Yuki. Po menší tiché hádce, kdo zazpívá píseň, jsem nakonec ustoupila a zazpívala ji, přičemž jsem pravou ruku měla v pěst, položenou na hrudi a druhou na zádech.
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyFri Feb 12, 2016 2:07 pm

Pili jsme jedlý a pak po naší hádce šla spívat Kurai shi. A potom jsem šla do města neš jsem šla tak jsem se zeptala jestli jde semnou a čekala na  odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptySat Feb 13, 2016 9:59 am

Šly jsme spolu do města, celou cestu jsem si stěžovala, že se ve svých šatech nemůžu moc hnout, jenom se mi smála, byla totiž na ně zvyklá narozdíl ode mě. Jak jsme tak šly tak na nás zaútočili chlápci z temného zámku koukla jsem na Yuki."Yuki mám s nimi vytřít zem?"Zeptala jsme se a čekala na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptySat Feb 13, 2016 10:02 am

Jo můžeš potom můžeme jít do restaurace a čekám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptySat Feb 13, 2016 10:05 am

"Oki Doki..."Jakmile to odřeknu stoupnu si před ně a zaútočím, když upadnou do bezvědomí, rychle začnu utíkat pryč a u toho se smát.
BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ 804
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptySun Mar 13, 2016 7:22 am

Bêžím za Kurai shi a říkám si proč se tak směje a tak nechápavě si říkám.
Návrat nahoru Goto down
Kurai shi
Admin
Kurai shi


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 08. 02. 16

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptySun Mar 27, 2016 7:12 pm

Chytnu ji za ruku a vběhnu zadním vchodem do jednoho nočního klubu, zamířím k baru a obědnám si hned whisky.
Návrat nahoru Goto down
https://donate-darkdeath.forumczech.com
Yuki no Fukushu

Yuki no Fukushu


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 08. 02. 16
Age : 23
Location : V domě jménem Yuki house

BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ EmptyThu May 05, 2016 8:15 pm

Podívám se na Kurai shi a zeptám se ty piješ whisky a obědnám si víno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ   BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
BETA VERZE ÚTĚK Z VĚZENÍ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Donate Dark Death :: HERNÍ MÍSTA :: BETA VERZE ( ÚTĚK Z VĚZENÍ )-
Přejdi na: